PHU "Kuba" - kim jesteśmy i czym się zajmujemy

PHU Kuba - części do dźwigów

Firma PHU "Kuba" powstała w 2003 roku i od tego czasu jest partnerem wielu przedsiębiorstw obsługujących maszyny budowlane. Nasze przedsiębiorstwo początkowo zaopatrywało operatorów m.in. żurawi typu DS101K, DS107K, DS108K, DUT0081, DUT0101. 


Założyciel firmy, Jerzy Kruczek zebrał wieloletnie doświadczenie przy produkcji oraz serwisowaniu dźwigów produkowanych w Polsce. Bogate doświadczenie oraz sieć kontaktów pozwoliła na zbudowanie pewnej marki wspierającej serwisantów oraz operatorów w całym kraju.


PHU "Kuba" - bogata oferta części z zakresu hydrauliki siłowej


PHU "Kuba" posiada w swojej ofercie części oraz podzespoły do nowoczesnych maszyn budowlanych i rolniczych. Obecnie trzon oferty stanowią elementy hydrauliki siłowej. Początkowo firma opierała swoją ofertę o części dla dźwigów i żurawi powstających w Polsce do końca minionego stulecia.  Jednak z czasem te znikały z rynku, a my postawiliśmy na nowoczesne dźwigi, ciężkie sprzęty budowlane oraz maszyny rolnicze.


Nasza oferta bazowała na częściach do maszyn takich firm, jak BUMAR-BEDES, WOLF-BESKID, FAMABA-GŁOGÓW, BUMAR-KOSZALIN, WARYŃSKI, HWS, FADROMA oraz FABLOK. 


W tej chwili specjalizujemy się w elementach z zakresu hydrauliki siłowej. 


Jednym z ważnych trzonów naszej działalności jest dystrybucja filtrów takich marek, jak FUCHS, ATLAS, HIAB, FASII, JCB, CAT, FAUN, ADK, EDK, HWS, WARYŃSKI, FADROMA, GROWE, LIBHERR, PALFINGER, ZAMIATAREK, ŚMIECIAREK, HAKOWCÓW, BRAMOWCÓW.  


Oferta PHU "Kuba" obejmuje również: 


- pompy hydrauliczne, 

- silniki hydrauliczne, 

- zawory, 

- elektrozawory, 

- rozdzielacze,  

- przystawki do wywrotek, żurawi przewoźnych itp., 

- elementy hydrauliki siłowej firm Atos i Comatrol.


Jeżeli szukasz części do dźwigów obejmujących hydraulikę siłową to koniecznie się z nami skontaktuj pod numerem +48 696 452 530 lub przez adres e-mail: kruczek@phukuba.pl

Zapraszamy także na nasz profil na Facebook.